دوازدهمین نمایشگاه آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران

تصفیه خانه آب
تصفیه آب
بازیابی پساب
تصفیه خانه آب
تصفیه آب

دوازدهمین نمایشگاه آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت تصفیه آب و تصفیه فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در صنعت تصفیه آب و تصفیه فاضلاب دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان صنعت تصفیه آب و تصفیه فاضلاب قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران از روز 4 لغایت 7 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.شرکت فنی مهندسی آبسان زلال فعال در صنعت تصفیه آب و تصفیه فاضلاب با غرفه ای جزیره مانند و به مساحت 162 مترمربع در طبقه همکف سالن میلاد – 31B- غرفه 826 حضور پررنگی داشت.

روزهای 4 تا 7 مهر ماه غرفه شرکت فنی مهندسی آبسان زلال مملو از حضور اقشار مختلف بازدیدکنندگان بود که شایسته است از همه بازدیدکنندگان محترم مراتب تشکر را به جا آورده و از همراهیشان قدردانی کنیم. به امید خدمت رسانی برتر در روزها و سال‌های آتی…