آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی ، به دستگاهی گفته می شود که  جهت تصفیه آب و با بازیابی پساب برای مصارف مختلف استفاده شده و بر اساس نیاز ، در ظرفیت ها و آنالیزهای مختلف تولید می گردد. بطور کلی ظرفیت حجم تصفیه در انواع آب شیرین کن صنعتی بالاست.

آب شیرین کن صنعتی در صنایع شیمیایی، صنایع فلزی و ریخته گری، مواد غذایی و آشامیدنی، آزمایشگاه ها، دیگ های بخار و صنایع برودتی و حرارتی، مصرف آب شرب، تصفیه آب چاه، تصفیه و شیرین سازی آب دریا و  بسیاری امور دیگر کاربرد دارد…

آب شیرین کن صنعتی می تواند به منظور کاهش املاح و نمک های موجود در آب و سختی زدایی آب جهت فرایند های بویلرها و سیستم های حرارتی برودتی همانند کولینگ ها به صورت اصلی ترین فرایند تصفیه آب صنعتی در اولویت قرار گیرد بطوری که در روش های تصفیه صنعتی آب امکان کنترل مکانیزم هایی همچون PH آب و میزان اکسیژن محلول در آب با سیستم های تزریق مواد ضد رسوب و خوردگی در فرایند کنترل و مراقبت نمود.

در آب شیرین کن صنعتی شاهد حذف نمک های محلول از آب به صورت کاملا فیزیکی خواهیم بود ، تئوری انحلال و انتشار آب درآب شیرین کن صنعتی در انواع سیستم های آب از نوع سطحی ، رودخانه ، چاه ، دریایی کاملا صدق می نماید فیلتر های تصفیه آب صنعتی به نام ممبران های صنعتی نقش بسزایی در کنترل نمک های محلول در آب را خواهند داشت این ممبران ها با Flux Permeate مدل های مختلف قایل ارائه و طراحی می باشند. فرآیند تصفیه آب صنعتی به روش های فیزیکی منجر به نمک زدایی آب های شور و کاهش عوامل میکروبی می گردد.

به اشتراک گذاری این مطلب